Housegard Magnetbeslag til Alarmer
Varenummer: 79363
.
DKK 57,50 / Stk
DKK 46,00 ekskl. moms
  •  
Housegard magnetbeslag til røgalarmer gør det muligt at montere alarmer uden skruer og borehuller. Beslaget består af to stærke magnetplader med dobbeltklæbende tape, som sikrer en hurtig og stabil opsætning. Passer til alle alarmer med en diameter på mindst 60 mm – ideel til lejeboliger, betonlofter og midlertidige installationer.


Mere information

Bedstsælgende varer i Røg-, Tyveri-, Vandalarmer mm.
  • Housegard Magnetbeslag til Røgalarmer – Nem montering uden skruer og borehuller

    🔧 Hurtig og enkel montering af dine røgalarmer
    Med Housegard magnetbeslag kan du montere din røgalarm hurtigt og sikkert – helt uden brug af værktøj.
    Beslaget består af to stærke magnetplader med dobbeltklæbende tape, hvor den ene monteres i loftet og den anden på alarmen. Den kraftfulde magnet holder alarmen sikkert på plads, hvilket gør det ideelt til både lejeboliger, betonlofter og midlertidige installationer.

    Monteringen kræver ingen skruer eller borehuller, og det er en perfekt løsning, hvis du ønsker at undgå permanente mærker i loftet.
    Passer til alle røgalarmer med en diameter på mindst 60 mm.

    • Hurtig montering – ingen skruer eller borehuller
    • Perfekt til lejeboliger, betonlofter og midlertidige opsætninger
    • Kraftige magneter sikrer, at alarmen sidder stabilt
    • Passer til alle røgalarmer fra 60 mm i diameter
    • Elegant og diskret løsning til hjem og kontor

    Specifikationer:

    Brand: Housegard
    Produkttype: Magnetbeslag til røgalarmer
    Diameter (minimum): 60 mm
    Montering: Selvklæbende tape + magnetfæste
    Materiale: Metal og stærk klæbetape
    Farve: Sølv
    Statistisk nummer (HS Code): 8531900000
    Oprindelsesland: Kina

    💡 Housegard magnetbeslag – den smarte og fleksible løsning til montering af dine røgalarmer uden rod og værktøj.

  • Pakning 0
    EAN 07320896011588
  • 79363.pdf 203.00 Kb